Xiaomi Redmi Note 6 Pro alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkay Çobanoğlu

Kurucu
Yönetici
24 Mar 2018
186
240
Denizli
Merhaba dostlar. Güncel olarak iPhone 6S kullanmaktayım. Cihazdan performans veya kullanım olarak memnun olsam da; pil performansı ve ani kapanma sorunları canımı sıkmaya başladı. Ben de güncel cihazlara baktığımda Redmi Note 6 Pro'yu gördüm. Sizce nasıl bir telefon? 6S'ten Note 6 Pro'ya geçilir mi? Siz de görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
375
438
18
Malatya
Gayet güzel bir model, alınabilir.
Ancak biraz büyük. Büyük seviyorsanız alabilirsiniz :)

Berkay Çobanoğlu

Kurucu
Yönetici
24 Mar 2018
186
240
Denizli
Biraz araştırma yaptıktan sonra Mi 8 Lite'ın performans ve kamera olarak bir tık daha iyi olduğunu gördüm. Fakat Note 6 Pro'da 4000 mAH olan batarya kapasitesi Mi 8 Lite'da da 3350 mAH. Bu bağlamda ikisi de güçlü cihaz. Öncelik bana göre performans olduğundan şu an Mi 8 Lite birinci sıraya yerleşmiş durumda. Ancak henüz karar vermediğimden almak için biraz daha bekleyeceğim.

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
375
438
18
Malatya
Biraz araştırma yaptıktan sonra Mi 8 Lite'ın performans ve kamera olarak bir tık daha iyi olduğunu gördüm. Fakat Note 6 Pro'da 4000 mAH olan batarya kapasitesi Mi 8 Lite'da da 3350 mAH. Bu bağlamda ikisi de güçlü cihaz. Öncelik bana göre performans olduğundan şu an Mi 8 Lite birinci sıraya yerleşmiş durumda. Ancak henüz karar vermediğimden almak için biraz daha bekleyeceğim.
Tam bütçen ne kadardı?

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
375
438
18
Malatya
HTC U Ultra diyecektim de sanırım Mi 8 Lite daha iyi.
Güç olarak U Ultra'nın elbette yanından geçemezler ancak bu senin tercihin. Ona da bir bak bence.

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
375
438
18
Malatya
Kamera olarak kesinlikle U Ultra daha iyi. Batarya olarak HTC'den bahsediyoruz sonuçta. Ne kadar stabil bir sistemleri olduğunu biliyor olmalısın :)

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
375
438
18
Malatya
Cihaza tekrar bir göz attım tam hoşuma gitti derken, çerçeveleri gereksiz bir şekilde büyük geldi. Ekran gövde oranının %69 gibi bir rakamda olması pek hoşuma gitmedi.
Evet yeni fark ettim.
Benim eski S3 Mini'ye benzettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni Konular

Üst Alt