Wattpad Platformunda Yeni Bir Romana Başladım

5 Eyl 2018
22
23
24 Temmuz tarihinde yayımladığım ilk hikaye ile Wattpad platformuna giriş yapmıştım. Yazdığım ilk hikaye belli nedenlerden dolayı devam edemedi ve sonrasında bu hikayenin çok standart olduğunu düşündüm. Daha yeni bir şeyler yazmalıydım.

Düşündüğüm zaman aklıma şu an yazdığım romanın konusu geldi. Gizli cinayet senaryosu... Şu an yazdığım romanı bu versiyonuna getirmeden önce 2 farklı fikir daha vardı aklımda. Yani 3 farklı konu düşünüyordum. Bu 3 farklı konunun oluşturduğu romanların ise 2 farklı adı vardı. Her konuyu değerlendirdim ve denedim. En sonunda en beğendiğim konuyu seçtim ve o konunun üzerinde romanımı yazmaya başladım.

Yaklaşık 1.5-2 haftadır kurguladığım ve yazdığım ilk bölümü ise bugün itibariyle yayımladım. Hikayeyi okumak için: Daniel Brooke - eniscavus - Wattpad

Romanın açıklaması:
"Gizli cinayet senaryosu."

Daniel Brooke, parasını veren insanların istediği kişileri öldüren biridir. Kendi deyimiyle "Paralı Cellat". Bu kan dolu görevler her geçen gün daha da zorlaşacak, öldürdüğü kişilerin önemi artacaktır. İşler eskisi gibi olmadığında her şey daha da zor olacaktır. Daniel Brooke'un yürüdüğü yollar çöküyor, yürüyeceği yollar yok ediliyordur. Kendini gizlemeyi çok iyi başaran bu adamın deşifre olmama ve her geçen gün artan düşmanlara karşı mücadelesi onu hiç tanımadığı biri yapar. Kendinden korkan bir şeytana dönmüştür artık.

" Daniel Brooke " adı ile yayımladığım romanımın ilk bölümü olan " Nasıl Çalacağını Bilmeyen Gitarist " bölümünü yorumlarda değerlendirebilirsiniz. 10 üzerinden puanlandırma yapabilir ve beğenmediğiniz unsurları belirtebilirsiniz.

Yeni Konular

Yeni Mesajlar

Üst Alt