The Walking Dead'in Yıldızı Fear The Walking Dead'e Geçecek!

  • Konbuyu başlatan Kaptan_Enis
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
    Görüntüleme : 112
    Beğeniler : 1

Kaptan_Enis

Altın Üye
5 Eyl 2018
22
23
#1
The-Walking-Dead-Yıldızı-Fear-The-Walking-Dead'e-Geçiyor!.jpg


The Walking Dead ve Fear The Walking Dead dizileri arasındaki karakter alışverişi sürüyor. Morgan Jones’un ardından bir karakter daha Fear The Walking Dead’e geçecek.
Fear The Walking Dead’in 4. sezonun sonunda The Walking Dead ile birleşmesi bekleniyordu fakat beklenen olmadı. Fear The Walking Dead The Walking Dead ile birleşmedi ve dizinin 5. sezonu bu yaz yayınlanacak.

Bildiğiniz gibi aslında The Walking Dead ile Fear The Walking Dead dizileri aynı evrende yaşanan olayları konu alıyor. Robert Kirkman tarafından farklı insanların zombi kıyametindeki hikayeleri anlatılıyor. İki dizi arasındaki ilk bağlantı Morgan Jones karakteri ile kurulmuştu.

8. sezonun sonunda kendi başına kalan, Austin Amelio’nun canlandırdığı karakter Dwight, Fear The Walking Dead’in 5. Sezonunda bulunacak.

Dwight karakterinin hangi bölümde, nasıl geleceği ve kaç bölüm kalacağı ile ilgili elimizde net bilgiler bulunmamakla beraber Dwight karakterinin 9. sezonun 13. veya 14. Bölümünde The Walking Dead evrenine dönmesini bekliyorduk.

The Walking Dead hayranlarının beklediği durum tam olarak bu değil. Tüm karakterlerin birleştiği bir ortak bölüm bekleniyordu ve bu şu anlık hayranlara verilmedi. AMC farklı bir şeyler planlıyor olabilir.
 

Yeni Konular

Üst Alt