Telefon Kılıfı Tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Neko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
    Görüntüleme : 196

Neko

Değerli Üye
Değerli Üye
25 Ağu 2018
35
49
Harikalar Diyarı
Selamlar!

Bir LG G2 kullanıcısı olarak kendisini beş yıldır kullanıyorum. Bu sürede farklı farklı kılıflar kullanma şansım oldu. Aralarından en beğendiğim ise Spigen Slim Armor oldu.

Bu kılıfı çok sevdiğim için her yıl yenisini alıyorum. G2 de eski bir model olduğu için de bulmakta güçlü çekiyorum artık :)

Sağladığı korumaya karşılık olarak olarak telefonu bir tık olduğundan kalın gösteriyor. Yine de bu kalınlık göze batmıyor çünkü şık duruyor.

Piyasada çakması çok fazla var. Orijinal olanlar sert plastik bir kutuda geliyor, kılıfın yanında Spigen'in logosu yer alıyor ve içindeki kod ile siteden orijinalliği sorgulanabiliyor. Çakma olanlar poşette geliyor ve üzerinde herhangi bir logo bulunmadığı gibi sorgulama kodu da gelmiyor

Bu kılıf ile beraber telefonun camına en azından bir tane temperli kırılmaz cam çektirmenizi tavsiye ederim. Böyle yapınca gerçekten çok sağlam oluyor telefon. Özellikle sakar biriyseniz işine daha da yaracaktır.

Beş yılda telefonun başına gelmeyen kalmadı. Metrobüste kapıya sıkışmasından tutun da yere düşmesine kadar. Buna rağmen telefonda ne ufak bir çatlak ne de bir çizik yer alıyor.

Nasıl olduğunu görmek isterseniz Spigen'in kendi sitesinden bakabilirsiniz. Farklı telefonlar için farklı farklı modeller mevcut orada.

Son düzenleme:

rtakak

Altın Üye
25 Tem 2018
53
68
İstanbul
Ben de Spigen Thin Fit kullanıyorum S7 Edge için. Gayet memnunum ama uzun süredir kullandığımdan plastiği hissedilebilir seviyede kötüleşti :D

Spigen genelde kaliteli ürünler koyuyor aksesuar pazarında.

Yeni Konular

Üst Alt