Öneri Öneri ve Şikayetleriniz İçin Bize Ulaşın!

Berkay Çobanoğlu

Kurucu
Yönetici
24 Mar 2018
165
194
Denizli
Bu bağlamda yönetim başvurularınız, dilek-öneri ve şikayetlerinize her zaman ulaşmak istiyoruz.

Yönetim başvurusu için: https://goo.gl/forms/R9edqYvhokhGY0Fj2

Discord sunucumuzu da sizlerin kullanımına açmak için hazırlıyor bulunmaktayız. Diğer düşünce, görüş ve reklam gibi konular için [email protected] adresinden de bize ulaşabilirsiniz.

Görünüş özelleştirmelerine gidildi.

Son düzenleme:

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
341
388
18
Malatya
Evet, evet. Forumda Türkçe kuralları yine geçerli olacak, ama o kadar yoğun bir tutumda bulunmayacağız.
Birincil hedefimiz insanları bilgilendirmek ve sorunları çözmek olacak.

Ozzy

Altın Üye
9 Ara 2018
44
69
Ankara
Kullanıcı yetkilerine göre kişinin isim rengi değişebilir. Kurucu ile normal bir üyenin rengi çevrim içi üyeler kısmında aynı gözükmekte. Örneğin Yönetici bir arkadaşın ismi kırmızı, normal bir üyenin siyah veya beyaz, Editörlerin ise yeşil olabilir.

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
341
388
18
Malatya
Kullanıcı yetkilerine göre kişinin isim rengi değişebilir. Kurucu ile normal bir üyenin rengi çevrim içi üyeler kısmında aynı gözükmekte. Örneğin Yönetici bir arkadaşın ismi kırmızı, normal bir üyenin siyah veya beyaz, Editörlerin ise yeşil olabilir.
Şu an logo ile uğraşıyorum. Ondan hemen sonra halledeceğim. Önerileriniz için teşekkürler :)

Berkay Çobanoğlu

Kurucu
Yönetici
24 Mar 2018
165
194
Denizli
Önerin için çok teşekkür ederim, güzel ve yapılması gereken bir şey :)

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
341
388
18
Malatya
İkisini de yaptım, nasıl olmuş sizce?
Eğer beğenmediğiniz bir renk varsa bana şu siteden renk kodunu atabilirsiniz: Renk Kodları - Dr. Abdulilah ECE

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
341
388
18
Malatya
Üyelerin rengi pek iyi olmadı bence.
Editör rengi muazzam şu an.

Bayram Şenakar

Teknik