İşte TurkNet'in Yeni Fiyatları!

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
358
412
18
Malatya
#1
Özgür iletişim paketi 75,99 TL, Özgür iletişim ekstra paketi ise 85,99 TL olarak güncellendi.
Gelen mail;
Özgür İletişim Paketimizin fiyatı Haziran’da 75,99 TL oluyor (Özgür İletişim Ekstra da 85,99 TL olacak). Haziran faturanızda bu yeni tutarı göreceksiniz.


Fiyat artışları bizim en sevmediğimiz konu. Ama artan maliyetlerimiz size eski fiyatımızdan sağlıklı ve sürdürülebilir bir hizmet vermemizi imkansız hale getirdi. Son bir yılda:


  • Bağlantı maliyetlerimiz yaklaşık %50 arttı.
  • Veri taşıma maliyetlerimiz yaklaşık %40 arttı.
  • Yatırım maliyetlerimiz sırf döviz kuru etkisiyle %50’ye yakın arttı (artan yatırımlarımızı da hesaba katarsak çok daha fazla arttı aslında).
  • Diğer maliyetlerimiz enflasyona bağlı olarak %20 arttı.


Bütün bu artışlar karşısında biz fiyatımızı 11 TL (%16,9 oranında) artırarak size hizmet vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız teknoloji yatırımları, gelişen altyapımız, gittikçe dijitalleşen müşteri deneyimimiz ve hızla büyüyen kullanıcı sayımız sayesinde elde ettiğimiz maliyet avantajlarını müşterilerimiz lehine kullanmayı tercih ediyoruz.


Biz TurkNet olarak taahhütsüz, kotasız, AKN’siz, limitsiz, kafa karıştırmayan bir hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bizimle olduğunuz, yanımızda durduğunuz, internette değişmez denilen şeyleri değiştirirken bizi desteklediğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.


Sevgi ve saygılarımızla,

TurkNet
 

Bayram Şenakar

Teknik
Yönetici
29 May 2018
358
412
18
Malatya
#3
50 Mbit yapsalar daha mantıklı olur artık 35 MBit olanı yoksa müşteri kaybı yaşayacaklar.
Altyapılarını tüm Türkiye'ye yayabilecek kadar büyütebilirlerse 100 Mbps interneti 75.99 TL'den alacağız.
 

Yeni Konular

Üst Alt